Založit webové stránky nebo eShop
 

Morava Natter Team

Seznam Natterů
 
 
 


Natter-1.(CZ) Jaroslav                                                                                                 

Samozvaný kápo a usurpátor. Jen pro to, že mají za barákem 500 hlav vinohradu a v garáži starého žigula je v jeho očích nejlepší, proto prý musí být vedoucí. Snaží se klan nějak řídit a zatím to i nějak funguje. Má rád dobré jídlo, pití, hudbu atd. Oblíbena kapela je AC/DC to mluví za vše.

 

 

Natter-2.(CZ) Petr                                                                                                         

Synovec kápa, spoluzakladatel klanu. Hledí jeho zbraně je pořád zaostřené, neustále vymýšlí nové taktiky, sice zatím bezúspěšně, ale jednou se to určitě podaří. Kdokoli ve hře jede strašně rychle autem jakýmkoli směrem odkudkoli a kamkoli a navíc řídí – je to on.

 

 

Natter-3.(CZ) Radim                                                                                                      

Jeden z hlavních zakládajících členů. Předem upozorňuji, že s jižanskýma pařanama nemám nic společného, narodil sem se a žiji na Hané. Jsem perspektivní, mladý člověk, který pomáhá natterským legendám obsazovat čestná místa v žebříčku. Poté co jsem obdržel originál cd z výprodeje nakaženého žloutenkou typu C, tričko, průkazku a čestný diplom člena jsem pochopil, že už není cesty zpět. Ale dobře jsem udělal! Proto jsem Natter!

 

 

Natter-4.(CZ) Bronislav                                                                                                  

Velká hlava, ale ne na přemyšleni, střílí z každé pozice, i když to zrovna nečeká a sám se tomu potom diví. Je pro každou srandu a kromě FarCry holduje alkoholu a Formuli 1, jak jinak Tymu Ferrari. Jeho toaletní papír neopouští mísu bez podpisu někoho z týmu slavných, jezdců, manažerů a hostesek. Trénuje sporadicky, o to víc to potom prožívá.

 

 

Natter-5.(CZ)  Tomáš

Odborník na veškeré palné, střelné, výbušné, nášlapné a vrhací zbraně. Sběratel všech českých a sovětských válečných filmu do roku 1989. Díla jako Osvobozeni, Není cesty zpátky a Sokolovo jsou jeho zlatým hřebem sbírky a vždy při mimořádných příležitostech je s příslušnou dobovou výzdobou, včetně kostýmu a uniforem, svým přátelům pouští. Večer je vždy ukončen zpěvem známé písně – Pochod rudých námořníků, a Když jsme táhli k Jaroměři. I když je členem Jižní větve Natterů, pije střídmě což je na jeho hráčských výkonech znát a zdá se být do budoucna silnou oporou týmu. Hrál již několik zápasů a nikdy se nezalekl i silnějšího soupeře a nedaroval svou Natterskou kůži zadarmo. No je poznat ze sledování válečných filmu starší provenience nese své ovoce. Jen tak dál.

 

 

Natter-6.(CZ) Pepa                                                                                                        

Obrovská posila z Hané. Díky jeho časové flexibilitě může trénovat, kdy chce a jak chce, je to i na jeho výkonech znát. Právě proto, byl po krátkém přesvědčování, které spočívalo v dodávce jedné šrůtky uzeného špeku a ovaru z domácí zabijačky, vybrán za správce našeho webu. Ale pozor. Musí být neustále pod dohledem. Některé vědecké studie tvrdí, že se několik Hanáků ve velkých mrazech dostalo do časové tísně, neboť nebyli schopni odlišit údaj časový od údajů na venkovním teploměru. Nikdo z nás tomu samozřejmě nevěří, protože nikdo nikdy takového člověka neviděl a ani neslyšel, ale co muže být horšího než zmatený a zatoulaný administrátor navíc v časové tísni.

 

 

Natter-7.(CZ) Petr                                                                                                          

Bratr kápa, střelec a vynalézatel všech možných kravin. Věří v nesmrtelnost ducha  hlavně  při velké rumové smršti. Navíc umí vázat kravatu a to se cení. Jako hráč prvotřídní kvality nikdy nezklamal. Je nasazován v nejtěžších chvílích, když tým dostává nakladačku - sice zatím bez úspěchu, ale jednou se to určitě podaří. Jako vyznavatel kvalitní audio/videotechniky si užívá výkonů svého oblíbeného černobílého televizoru Tesla z roku 1957 o úhlopříčce 25cm, kdežto hlídací pes se musí spokojit s vlastním digitálním satelitním přijímačem a 3D televizorem o velikosti průměrného náměstí, pro jehož provoz bylo nutno zakoupit elektrárnu o výkonu 3 temelínských bloků. 

 

 

Natter-8.(CZ) Petr

Dnes Natter tělem i duší. Po dlouhém přemlouvání a ujišťování Natterem-7.(CZ), že jednotná zelená uniforma není skautský tábor a ze hry je možné hrát i na domácím počítači s účasti i jiných lidi sedících jinde než ve stejné místnosti kde je počítač a přitom nejsou spojeni plochou dvojlinkou, bylo rozhodnuto. Stal se členem skvělého klanu Natterů, který hraje jednu z nejlepších PC her na světě a to řežbu FarCry. Trénuje od svítání do soumraku tak aby se mohl zúčastnit svého prvního ostrého zápasu. Po obdržení zelené natterské uniformy včetně pokrývky hlavy si tuto barvu tak oblíbil, že v místním pohostinství museli doobjednat na víkendy a netréninkové dny v týdnu trojitý příděl zelené lihoviny, kterou pravidelně konzumuje s Natterem-7.(CZ). Právě tyto rozbory tréninků a strategie hry, kterou spolu pravidelně v této nálevně konzultují, již přinášejí první ovoce, spočívajícím v silném zlepšení jeho herního výkonu.

 

 

Natter-9.(CZ) Hynek                                                                                                     

Další silná posila z Hané. Velký odborník na bezpečnost práce. Některé Nattery nutil (bez úspěchu) hrát v ochranných pracovních pomůckách. Základem byly pracovní rukavice, ochranná přilba a pracovní boty s ocelovou špicí. Člověk by nevěřil, co vše je na střední Moravě možné. A jako takový vše praktikuje, dokonce prý vždy při hře používá navíc ještě samostmívací  svářečskou kuklu a výstražnou světelnou tabuli – POZOR ZEMNÍ A VÝKOPOVÉ PRÁCE. Na jeho výkonech je to tím pádem silně znát. Ale až jednou odhodí pracovní rukavice a boty s ocelovou špicí bude neporazitelný.

 

 

Natter-10.(CZ) Martin                                                                                                   

Jedna z posledních posil týmu Nattrerů a také jediný člen ze severní Moravy. Na nic si nehraje a co je důležité ovládá daňové předpisy, kterých všichni hojně využíváme. Jeho styl je zatím lehce neucelený, ale tréninkově se veškeré věci vyjasňují. Věříme v jeho Natterský růst, Natterskou krev a zářnou budoucnost.

 

 

Natter-11.(CZ) David 

Druhy synovec kápa. Nemluví, hraje. Jeho slovník je při hře omezen pouze na jo, ne a nevím. Je pro každou srandu a vždy vypomůže kde je třeba i jako dělník i když ostatní ho nechtějí dělat. Velká posila, s kterou se počítá a která ještě poroste. Vzhledem k obavám o své mladé ruce hraje zásadně v v kvalitních rytířských plátových rukavicích, každá o hmotnosti 23,67kg, pocházejících z první poloviny 15. století, jejichž pohyblivé spoje však byly odborně udržovány a mazány pomocí slané vody, čímž došlo ke kompletnímu zatuhnutí. O to je obdivuhodnější virtuozita se kterou dokáže ovládat celou jednu klávesu pouhými deseti prsty. 

 

Natter-12.(CZ) Honza    

Navzdory svému příjmení Hanák jak poleno. Velká posila, která se hned začlenila do útočné formace Natterů. Nasazován ve všech stěžejních zápasech. Moc toho nenamluví, hraje. Díky jeho kutilské rodině má potřeby k počítači vyrobeny svépomocí v domácí přidružené výrobě. Jeho herní výkon se cení, a proto nikomu nevadí, že všichni ostatní spoluhráči ho v TS slyší jako pilota strategického bombardéru kdesi nad Aljaškou ve výšce min. 10.000 metrů s větrem v zádech. Neustále se zlepšuje a protivníci mají na co těšit.

 

 

Natter-13.(CZ) Zbyněk                                                                                                  

Čistokrevný Jihomoravák s množstvím rodinných vinohradů, sklepů a práce kolem nich. Jediný a navíc začínající sniper týmu. Při příchodu k Natterům ho bylo nutno zacvičit ve všech oborech, co se počítačů týče. Jeho obrovský zájem však vzbudila laserová tiskárna, ze které sám od sebe na jeho příkaz lezl papír. Po zjištění, že se tam ale musí, čas od času doplňovat, však jeho zájem okamžitě opadl, vrátil nám i její propojovací kabeláž, kterou už měl připravenu ve svém plechovém kbelíku, který vždy nosí jako příruční zavazadlo.

 

 

Natter-14.(CZ) Milan

Zatím poslední, a zdá se velmi užitečná posila Natterů. Zkušenosti s hraním jiných PC her ho předurčují k jasnému a ušlechtilému cíli stát se dobře zastříleným Natterem. Navíc je zarputilý fanda italských vozů Alfa Romeo, tak že když právě nehraje oblíbenou řežbu FarCry žhaví někde svoji tvrdě vymakanou Alfičku. Hned od začátku začal být nasazován do nejtěžších zápasů, kde se neztratil a dle očekávání nezklamal celý náš tým. Věříme v jeho další natterský růst po všech stránkách a ve velká příští vítězství Natterů v zápasech ke kterým nám jistě dopomůže.

 

 

Natter-15.(CZ) Jirka

Vynikající lyžař, fyzik, stolař, vinař a střelec z luku. Jeho přijetí bylo podmíněno souhlasem vlastního otce, který má oficiálně zakázány veškeré veřejné sportovní přenosy, ať televizní nebo reálné, ve všech sportovních areálech a pohostinstvích na Moravě a ba i ve světě. Jeho hlasitý projev totiž narušuje jak vysílací a moderátorskou techniku, tak výkony samotných sportovců. Fotbalisté běžně bezdůvodně knokautovali čárové rozhodčí, v domnění, že jde o signalistu českých drah bez proudu, který se omylem připletl na hrací plochu a praporkem signalizuje týmu, že mu už dávno ujel vlak. Hokejisté pro změnu zbili videorozhodčího, kterému se tak rozklepal obraz, že oznámil vstřelení branky až 10min. po ukončeném utkání. Při zápasech juda to zase odnesl kotelník sportovního areálu takovým zmatením, že zbytek turnaje musel být odehrán při minusových teplotách a pouze při petrolejovém osvětlení. Samotné přijetí, tzn. rozhovor mezi Natterem-1.(CZ) a otcem výše uvedeného Nattera-15.(CZ) byl několikrát hrubě přerušen sousedy, představiteli obce a rodinou samotnou, protože pro hlasitý projev obou zúčastněných nebylo možné poslechnout hlášení místního rozhlasu, odklidit obrovské množství cyklistů se zbytky bicyklů, nakupené před domem, a pro nutnost hospitalizace obecního ponocného, kterého oba již po několikráte vzbudili krátce před polednem. Souhlas však byl nakonec získán, za podmínky pravidelné dodávky medu výměnou za neméně pravidelné dodávky z vinařských zásob, a nic nebrání tomu, aby si tento nový člen připsal nick natter.

 

 

Natter-16.(CZ) Jirka

Člen Jižní větve Natterů, zcestovalý a silně světa znalý. Jako jediný Natter a také člověk na světě může s jistotou prohlásit, že ač úplně fit a zdráv projel celé Mexiko na kolečkovém křesle. Ještě dnes Mexičané s úctou vzpomínají na člověka z daleké Evropy, co striktně vyžadoval RUM v kteroukoli denní a noční dobu. Jeho bývalé služební vozidlo Škoda 1...  a něco vždy budilo respekt na silnicích u našich i rakouských občanů, neboť seskládat něco tak strašného ze všeho možného co se Škodovkou byť jen zdánlivou podobu mělo, tak to se hned tak nevidí, a ne každý by něco takového zvládl. Jako nový Natter se ihned nebojácně zapojil do bojového klání a tvrdým a pravidelným tréninkem se rychle vypracovává v silnou oporu týmu. Díky svým nadprůměrným schopnostem komunikace a vyjadřování, které uplatnil na všech klanových, republikových, i  mezinárodních akcích, byl jednomyslně zvolen a nasazen do pozice klanového tiskového mluvčího.

 

 

 

 

TOPlist