Založit webové stránky nebo eShop
 

Morava Natter Team

Pomocný personál Natterů
 
 
Kuchař Natterů – Rosťa
Špičkový odborník na stravování, ať veřejně, kolektivní nebo domácí. Byl vybrán na základě nepředstavitelně těžkého výběrového řízení, kde prokázal vynikající znalosti v oboru. Již na první pohled je na něm znát a tato vlastnost pro jeho volbu rozhodla, že nemá v lásce senokřupy a poživatele lopuchů (vegetariány). Po každém těžkém zápase nás vždy dobrým jídlem postaví na nohy. Byť je z Hané, je absolutně nepostradatelná opora týmu.
 
Grafik Natterů – Karel
Náš odborník na zpracování definitivních grafických návrhů a jejich uvedeni do praxe. Vlajka, trička, viněty, reklamní předměty Natterů všeho druhu. Jako u každého zapáleného computeristy však u něho musíme tolerovat některé věci, pro normálního člověka nepochopitelné, jako je pěstování obrovského smrku lesního na pidibalkóně patra činžáku, kde bydlí, sledování sportovních přenosů místo zápasů Natterů  a pod. Věříme, že jeho tvůrčí duch pomůže prorazit Natterům do světa.
 
Vinař Natterů – Pavel
Hlavní dodavatel vína Natterům. Světoznámý odborník na víno a vinné destiláty. Není víno v České republice a možná i na světě, které neprošlo jeho přísnou degustační kontrolou.
Nejhorší na všem ale je, že k degustacím svádí i ostatní zletilé Nattery a tudíž je tímto nutí porušovat zákon 7 o nebezpečnosti podnapilého Nattera na TS. Zajímavostí je, že nikdy nemá nouzi o pomocné degustátory a pokud paměť neklame, nebyl ani nikdy odmítnut, se na této složité a nebezpečné práci podílet, i bez ohledu na všem dobré známé následky, kdo to ale nezažil, neuvěří.
 
 
Designer Natterů – Ondra
Ve velkém světě designu a reklamy je znám jako – Externista. Říká si Kreativec a Art Direktor. Po návalu paniky, která zavládla v řadách Natterů, nás musel ujistit, že se nejedná o žádné zhoubné nemoci a nic podobného. Po tomto ujištění byl přizván jako významná posila. Svým návrhem bojové zástavy našeho klanu, zaujal významné místo v pomocném personálu Natterů. 
TOPlist