Založit webové stránky nebo eShop
 

Morava Natter Team

O Natterech

Morava Natter Team vznikl na Jižní Moravě při vesnické rvačce na hodové zábavě, kdy si dva protivníci vyřizovali ručně rozepři, je-li lepší cast Fort nebo River v SP ve hře Far Cry. Kolem jdoucí lufťák Brňák, těsně před tím než se odebral na jednotku intenzivní péče, prohodil, že když se pořád nemohou dohodnout, ať si zahrají MP Far Cry, ale k tomu je třeba originál CD této po vesnici velmi oblíbené hry. Bylo rozhodnuto.

V místním supermarketu JEDNOTA jsme si, jako vždy 24 hod. Dopředu kromě chleba, rohlíků, pastí na myši a bentonitu na čeření vína, objednali 2ks orig. CD Far Cry. Bohužel nebylo nám vyhověno. Ani hlavní nákupčí této rozvětvené a pružné organizace nevěděl, kde toto zboží zajistit. Bylo nám ale řečeno, že od roku 1989 jsou otevřené hranice do Rakous a že tam něco takového určitě budou mět. Jelikož nikdo z nás neumí Rakouski, byla tato věc již předem určena k nezdaru.

Co dál? Věděli jsme, že jeden místní vysoce vzdělaný člověk jezdí za prací do světa a ten by podle líčení zážitků v místním hostinci mohl tuto věc bez problému zajistit. Jako předák party kopáčů melioračního podniku rozhodil sítě, avšak se zlou se potázal. Bylo mu sděleno, že jestli si myslí, že v pracovní době ve výkopu v gumákách, s krumpáčem a lopatou v ruce míní hrát MP Far Cry, bude vyhozen, už z tak lukrativního a bez tlačenky těžko zajistitelného místa. Řekl nám, ale že jsou od roku 1989 otevřené hranice do Rakous a že tam by měli něco takového určitě mněli mět. Zase nic.

Nezbylo než se vydat autobusem ČSAD dnes Bors a.s. Břeclav do nejbližšího města, kterým je Mikulov a kde i jakýkoli činžák má víc obyvatel než naše vesnice. Ale ani tam nebylo možné orig.CD Far Cry zajistit. Řekli nám však, že od roku 1989 jsou otevřeně hranice do Rakous a že tam to určitě budou mět. Opět nic.

Definitivní vítězství však přišlo při povinném vesnickém očkování proti rozmohlé žloutence v okresní nemocnici v Břeclavě. V přilehlém supermarketu Penismarket měli kýžené orig.CD Far Cry. Obchodník, který nám tyto CD prodával, neměl o obchodu zřejmě ani ponětí, protože na závratnou částku 199 Kč nám nechtěl dát i při koupi dvou kusů žádnou slevu. Bylo jasné, že díky našemu obchodu si vybuduje slibnou kariéru a v očích šéfů ihned povýší, lotr. Nevěděl však, proč jsme se v Břeclavě octli, tak že o svém povýšení určitě referuje z infekčního oddělení.

Po tomto vítězství nám již nic nestalo v cestě za touto super hrou a poznáním nových lidí zapálených pro stejnou věc.

Tak to jsou Natteři.


TOPlist